top of page

Як купити Автоцивілку, якщо ти Кіт і у тебе лапки?

Всім привіт, знову на зв'язку досвідчений «страхувальник» коте Максим – Мяу! Після поїздки до Італії з кото-сім'єю на літо до Gatto Beatrice на авто та оформлення Зеленої картки, якою, на моє щастя, не довелося користуватися, ми наприкінці серпня повернулися до України. Кошенятам час до школи, та й набридло нам гостювати в Європі – вдома краще.

1.gif

Восени 2022 року я чудово їздив на авто без проблем, але з листопада погіршилося освітлення доріг і робота світлофорів, збільшилася кількість аварій з об'єктивних причин. Я задумався про важливість страхування ще більше.

 

Пошукав у бардачку страховку на авто і не знайшов. Потім згадав, що вона електронна на email і «котоудача»… вона закінчується за кілька тижнів.

Я поговорив з ріднею, всі мої зійшлися на 2 варіантах. Перше – Автоцивілка, це страховка, яка має бути оформлена завжди.  Друге – за страховку розумні котани не переплачують!

У суботу після сніданку сів вивчити питання страхування в Інтернеті. Реклама дешевих страховок із мегазнижками «виїла» всі очі. Кіт Максим – економний кіт, але дешева рибка – погана юшка, тому насторожився.

 

Зайшов на 5-6 сайтів, де продають страховки на мою машину, але складно вибрати страхову. Яку франшизу обрати? Що таке розширення покриття? Що таке пряме врегулювання, чи буває криве? Від усіх цих питань шерсть на загривку стала дибки.

І ось на email надходить лист від моїх страхових друзів з Finance.ua: «Автоцивілка скоро закінчується…». Як вчасно. Одразу написав у чат кото-менеджеру всі свої запитання.

jak-kupiti-avtocivilku-jakshho-ti-kit.gif

Ділюсь з вами частиною діалогу

(з дозволу котоменеджера зі страхування Finance.ua):

Коте Максим:

Мур-мяу, термінове питання щодо Автоцивілки.

ico-2.png

Котоменеджер:

Ми вас слухаємо.

Коте Максим:

Підкажіть, що таке франшиза, і навіщо вона потрібна?

ico-2.png

Котоменеджер:

Франшиза допомагає заощадити на купівлі страховки. Чим більша вона, тим дешевша. Але при настанні страхової події ви маєте доплатити суму франшизи потерпілому. Наприклад, якщо у страховці франшиза 3200 грн, ви доплатите 3200 грн.

Коте Максим:

Із франшизою зрозумів, а як обрати страхову компанію?

ico-2.png

Котоменеджер:

Вирішіть, що вам важливо у страховці, наприклад надійність. Уточніть, скільки років працює компанія, який має рейтинг з врегулювання в МТСБУ. Важливо піклуватися про інших водіїв у разі настання страхової події. Чим надійніша і стабільніша страхова компанія, тим вища ймовірність, що постраждалому все швидко і в повному розмірі виплатять.

Коте Максим:

Мяу. Все дуже цікаво, але нічого не зрозуміло.

ico-2.png

Котоменеджер:

Згодні. Тому спеціально для наших улюблених котофеїв, на сайті Finance.ua опис біля кожної пропозиції. Так ви точно зрозумієте, чи підходить та чи інша пропозиція вам.

3.png

Коте Максим:

Зараз подивлюся! А скажіть, навіщо потрібне додаткове покриття?

ico-2.png

Котоменеджер:

Для тих випадків, які зі шкодою понад 160 тис. грн. З урахуванням поточної вартості робіт та запчастин ризик високий, особливо за участю авто вартістю понад 1 млн грн.

Коте Максим:

Хм... а який ліміт брати?

ico-2.png

Котоменеджер:

300-500 тис. грн. буде достатньо.

Коте Максим:

Дякую, а розкажіть за пряме врегулювання? В одних компаній воно є в інших немає

ico-2.png

Котоменеджер:

Пряме врегулювання - це можливість подумати про себе при настанні страхової події, що трапилася не з вашої вини. Коли ви оформляєте страховку в компанії, яка працює в системі прямого врегулювання - ви розумієте, що якщо станеться погане, підете у свою СК, де купували поліс, а не в незрозуміло яку, де застрахований винуватець.

Коте Максим:

Зрозуміло, а знижку зробите для Коте Максима?

ico-2.png

Котоменеджер:

Звісно! За промокодом CATLOVE знижка – 15%.

Коте Максим:

Мур-мур, велике вам котяче спасибі!

Оформив я страховку за 10 хвилин, дані заповнив через Дію, оплатив карткою і через 10 хвилин поліс на пошті. Видихнув спокійно! Відтепер їздитиму і не буду хвилюватися про фінансове здоров'я інших кото-водіїв, і своє.

Машину застрахував, можна і клубком пограти вдосталь! Якщо вам теж потрібна страховка, ви знаєте, де її купують розумні коти.

До речі, промокод «CATLOVE» на знижку 15% працює як для всіх котів, так і для людей.

4 (1).gif

Замовити Автоцивілку

Купуйте онлайн і не переплачуйте.
Миттєве страхування - 10 хвилин і поліс на Email.

6299eb0cd0b5a30023718a25_optimiz.png

Допомагав Коте тримати ручку Дмитро Соколов

Head of Insurance finance.ua and minfin.com.ua

Над сторінкою працювали:

Редактори: Петро Таранюк, Владислав Недашківський

Верстальник: Ірина Мілевська

bottom of page